Exkluzivní nabídka rodinného domu 4+1 , Praha 6 – Hanspaulka

Kč 26,999,000

Overview

Price
Kč 26,999,000
Contact name
Norayr Javuktsyan
Contact phone
+420608398888
Type
Domy
Sold
No
Contract
Sale
Location
Česká Republika , Prague
Rooms
4
Baths
2

Description

Prodám Lux Villu luxusní čtvrti Hanspaulka na Praze 6. Samotná poloha mimořádné a velmi vyhledávané lokality zaručuje klidný, nadstandardní a bezpečný způsob života pro dospělé, ale hlavně pro rodinu s dětmi.Dům je třípodlažní,opatřen dřevěnou podlahou, plovoucí podlahou a dlažbou. Pět velkých místností, prostorná kuchyně, dvě koupelny a tři wc je po celém domě vytápěno plynovým topením. K domu patří také technická místnost a garáž pro dvě stání ovládaná na dálku. Je možné využít i stání před domem. K domu náleží také zahrada o výměře 121 m2. Dům je po celkové rekonstrukci. V bezprostřední blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost. Dostupnost do centra Prahy je MHD nebo rychlé napojení na pražský okruh.
Oceňovaní nemovitosti a právní servis ZDARMA. Rádi pomůžeme vám s hypotékou. Zařídíme nejlepší variantu dle vašich požadavku.

For sale Luxury Lux Villa in Hanspaulka district in Prague 6. The very location of an extraordinary and very sought after location guarantees a quiet, above standard and safe way of life for adults but especially for families with children. The house is three-story, with wooden floor, floating floor and tiles. Five large rooms, a spacious kitchen, two bathrooms and three WCs are heated throughout the house with gas heating. The house also includes a technical room and a garage for two remote-controlled parking spaces. It is also possible to use the parking area in front of the house. The house also has a garden of 121 m2. The house is after complete reconstruction. There is a complete civic amenities in the immediate vicinity. Accessibility to the city center is via public transport or a quick connection to the Prague ring road.
Valued real estate and low service FREE. We would love to help you with a mortgage. We will arrange the best option according to your requirements.

Amenities

  • balkon
  • Internet
  • Klimatizace
  • lednice
  • Myčka
  • Počítač
  • TV kabel
  • Výtah

Location

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *