Prodej 4+1 Vratislavova, Praha 2 – Vyšehrad

Kč 15,700,000

Overview

Price
Kč 15,700,000
Contact name
Norayr Javuktsyan
Contact phone
+420608398888
Type
Byt
Sold
No
Contract
Sale
Location
Česká Republika , Prague

Description

Nabízíme k prodeji ojedinělý byt 4+1 (133 m2) po kompletní nákladné rekonsturkci. Byt se rozkládá po celém 2.NP plně zrenovovaného činžovního domu s novým výtahem, reprezentativními společnými prostory a parkováním ve dvoře. Interiér tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, dvě ložnice, průchozí salonek/pracovna, koupelna, oddělené WC, šatna a komora.Na podlahy jsou zde kromě dubového masivu, použity i dřevěné intarzované parkety se vzorem vídeňského kříže. Dále je zde i mramorová dlažba, stejně jako mramorové obklady. Okna jsou původní dřevěná, špaletová, na straně do ulice vitrážová. Na straně do dvora nová dřevěná. Dveře jsou repasované kazetové s mosazným kováním, případně jejich repliky. Na zdech se nachází luxusní textilní tapety, benátský štuk a stucco lustro. Kuchyňská linka je zcela nová, vyrobená na míru z dřevěného masivu a doplněna granitovou pracovní deskou a značkovými vestavnými spotřebiči. V koupelně je zabudováno vytápění do zdí, zásuvky a vypínače jsou porcelánové. Byt je zabezpečen kvalitním kamerovým systéme a alarmem. V ceně bytu je zahrnuta i úložná komora přímo na patře (nahrazuje sklep). Lze si též pronajmout jedno parkovací stání ve dvoře. Dále lze využívat i prostornou terasu ve vnitru obytného bloku. V bytě jsou d á le unikátní, plně funkční kachlová kamna s replikami historických prvků.Starožitný nábytek se skládá z jedinečných aukčních originálů v perfektním stavu, pozlacený 24karátovým zlatem, kdy tento lze v přípdě zájmu též zakoupit.
Dům se nachází ve zcela vyjímečné lokalitě v těsné blízkosti Vyšehradu, je zde plná občanská vybavenost, dobrá dopravní obslužnost a v jeho blízkosti se nachází několik parků. Oceňovaní nemovitosti a právní servis ZDARMA. Rádi pomůžeme vám s hypotékou. Zařídíme nejlepší variantu dle vašich požadavku.

We offer for sale unique apartment 4 +1 (133 m2) after a complete cost reconstruction. The apartment is located on the 2nd floor of a fully renovated apartment building with a new lift, representative common areas and parking in the yard. The interior consists of entrance hall, living room, fully equipped kitchen with dining room, two bedrooms, walk-in lounge / study room, bathroom, separate toilet, dressing room and storage room. Oak floors, wooden parquet with a Viennese cross pattern, marble tiles, marble lining. The windows are original wooden, carved, on the side of the street stained glass. On the side of the courtyard a new wooden. Doors are refurbished cassette brass fittings or their replicas. The walls feature luxurious textile wallpaper, Venetian stucco and stucco chandelier. The kitchen unit is completely new, made to measure of wood massive and complemented by a granite worktop and brand-built appliances. The bathroom has built-in wall heating, sockets and switches are porcelain. The apartment is secured by a quality camera system and alarm. The apartment price includes a storage room on the floor (replaces the cellar). It is also possible to rent one parking space in the courtyard. You can also use the spacious terrace in the interior of the apartment block. In the apartment there are unique, fully functional tiled stoves with replicas of historical elements. The original furniture consists of unique auction originals in perfect condition, gilded with 24k gold, which can also be bought in the case of interest.

The house is located in a very exceptional location near Vyšehrad, there is full civic amenities, good transport service and there are several parks.

Amenities

  • balkon
  • Internet
  • Klimatizace
  • lednice
  • Myčka
  • Počítač
  • TV kabel
  • Výtah

Location

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *