K Pronajmu byt 2+KK , 81 m2, 5NP

Kč 26,000 v měsíc

Overview

Price
Kč 26,000 v měsíc
Contact phone
+420602398888
Type
Byt
Sold
No
Location
Česká Republika , Prague
Rooms
2
Baths
1

Description

Pronájem krásného stylového bytu 2+KK v klidné lokalitě, s výhledem do vnitrobloku na Praze 2. Byt má 81 m2. Je vybaven kompletně moderním nábytkem. Jsou v bytě ložnice a obývací pokoj. V ložnice je manželská postel a dětská postel, skříně a TV. V obývacím pokoje je kuchyňská linka vybavená spotřebiči (lednice, trouba, digestoř, varná deska atd.), jídelní kout a sofa. Koupelna s vanou a WC s umývadlem zvlášť. Činžovní dům ve kterém se byt nachází je výborně dopravně dostupný (Václavské náměstí 800 m Štěpánskou ulicí), která navazuje na ulici Lípovou. Tramvajová zastávka Štěpánská cca 50m. Dům se nachází v 5 minutách tramvají nebo do 10 min pěší chůzí od metra Karlovo náměstí (žluta linka metro B) a I.P.Pavlova (červená linka metro C). Tramvají se do 10 min dostanete na Náměstí míru (zelená linka metra A). Parkování je zde na parkovací automaty nebo pro rezidenty vlastnící parkovací kartu (v případě trvalého pobytu a vlastník bytu ji vyřídí bez sebemenšího problému). V okolí je velké množství obchodů všeho druhu (potraviny, domácí potřeby, oděvy, elektronika atd.), restaurace, rychlé občerstvení. V blízkosti je i odpočinkový park.

For rent a beautiful apartment 2+kk in a quiet location, overlooking the courtyard in Prague 2. The apartment has 81 m2. It is equipped with completely modern furniture. There are a bedroom and a living room in the apartment. The bedroom has a double bed and a baby bed, wardrobe and TV. In the living room is a kitchen equipped with appliances (fridge, oven, hood, hob, etc.), dining area and sofa. Bathroom with bathtub and toilet are separate.

The apartment house in which the apartment is located is excellently accessible (Wenceslas Square 800 m Štěpánská Street), which is connected to the Lípova st. Tram stop Štěpánská about 50m. The house is 5 minutes by tram or 10 minutes walking distance from metro Karlovo náměstí (yellow metro line B) and I.P.Pavlova (red line metro C). To the Namesti Miru (green line metro A) 10 min by tram. Parking is available on parking vending machines or for residents holding a parking card. There is a lot of shops (food, household items, clothing, electronics, etc.), restaurants, fast food. Nearby is a park.

Amenities

  • balkon
  • Internet
  • Klimatizace
  • lednice
  • Myčka
  • Počítač
  • TV kabel
  • Výtah

Location

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *